Eczane & İlaç Kurye İletişim

Eczane/Medikal Kurye

Eczane/İlaç kuryeleri, İstanbul da ki hastanelere yerel bir teslimat hizmeti olarak başladı. Üç nesil boyunca, yılda yaklaşık 10 milyon kargo teslim ederek, ülkenin önde gelen yalnızca tıbbi sağlık lojistik şirketlerinden biri olmak için geliştik.


Eczane Kuryeleri, 15 yılı aşkın numune bütünlüğünü kutluyor. Tıbbi teslimata profesyonellik, şefkat ve en son teknolojiyi uygulayarak, hiçbir kargoyu kaybetmeden 50 milyonun üzerinde teslimatı başardık .

iletişim

+905059779999

Eczane & İlaç Hizmet Kültürü

Tıbbi Kuryelerde tıbbi teslimatı ciddiye alıyoruz. Taşıdığımız her numuneyi korumanın gerekliliğini anlıyoruz. Bu nedenle sektördeki en profesyonel, saygılı ve şefkatli sürücü filosunu seçiyor ve eğitiyoruz. Bakım kültürümüzle, hasta bakımını yaptığımız her şeyin merkezine koymaya çalışıyoruz.

İstanbul’un önde gelen özel kurye şirketi olarak, kendimizi hastanelerin, laboratuvarların, eczanelerin, halk sağlığı departmanlarının, doktor muayenehanelerinin, kliniklerin, kan bankalarının ve tıbbi toptancıların ilk tercihi olarak belirledik. Müşterilerimizin ve ortaklarımızın hasta bakımı hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için süreç bilgisini, güçlü ilişkileri ve uzman çalışan eğitimini birleştiriyoruz. Düzenli olarak planlanmış ve acele teslimatları gerçekleştiren eczane kurye sürücülerimiz, her zaman hızlı ve profesyonel, temiz ve naziktir ve genellikle müşterilerimizi isimleriyle tanırlar.

Eczane kurye teslimatlar, müşterileri, çalışanları ve dışarıdan gelenler tarafından, bütünlük temelli hizmet taahhüdü ile güçlü ve büyüyen bir şirket olarak takdir edilmektedir. Bu özel sektördeki olağanüstü %99,9 zamanında teslimat ve performans rekoru, temel değerlerimiz olan Taahhüt, Hizmet ve Uyumluluk konusundaki sarsılmaz taahhüdümüzün bir sonucudur.

Tıbbi Dağıtım Sistemlerinde birincil görevimiz, müşterilerimiz tarafından bize emanet edilen tüm teslimat ,.,n verilen %100 hizmettir. %100 hizmet, profesyonel, nazik ve zamanında %100 hizmetin tamamlanmasıdır – müşterilerimizin belirttiği şekilde zaman çerçevesinde ve uygun işlemlerle gerçekleştirilir. Bunu yapmamak, potansiyel olarak hastalarımızın sağlığını tehlikeye atar. Bu tür bir kalite, yalnızca tüm teslimatlar her gün tüm çalışanlar tarafından tutarlı bir şekilde ele alındığı katı uygulamalar ve prosedürler uygulanarak elde edilir.

Eczane Kurye

Eczane kurye web sitemiz de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Eczane de bulunan ürünleri hiç bir web adresinden almayınız. Hiçbir ilacı doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

+90 505 977 99 99

eczaneilackurye@gmail.com

Eczane Kurye Sahaları

Bahçelievler Eczane Kurye
Bakırköy Eczane Kurye
Beşiktaş Eczane Kurye
Maltepe Eczane Kurye
Bağcılar Eczane Kurye

Online Eczane Kurye Siparişi

Beylikdüzü Eczane Kurye
Beykoz Eczane Kurye
Bayrampaşa Eczane Kurye
Başakşehir Eczane Kurye
Bakırköy Eczane Kurye

Avcılar Eczane Kurye

*İstanbul içi ihtiyaçlarınız için size en yakın eczaneden veya sizin istediğiniz eczaneden reçeteye tabi olmayan ürünler için getirme hizmeti sunuyoruz.