Şartlar ve Koşullar

1. Şartlar

adresindeki web sitesine erişerek, bu hizmet şartlarına, geçerli tüm yasalara ve düzenlemelere bağlı kalmayı ve geçerli tüm yerel yasalara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya siteye erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde yer alan materyaller, geçerli telif hakkı ve ticari marka kanunu ile korunmaktadır.

2. Lisansı Kullan

  1. Materyallerin (bilgi veya yazılım) bir kopyasını Eczaneilackurye ‘un web sitesinde yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için geçici olarak indirme izni verilir. Bu, bir mülkiyet devri değil, bir lisans verilmesidir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:
  2. materyalleri değiştirmek veya kopyalamak;
  3. materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya herhangi bir kamuya açık sergileme (ticari veya ticari olmayan) için kullanmak;
  4. Eczaneilackurye ‘un web sitesinde yer alan herhangi bir yazılımı kaynak koda dönüştürmeye veya tersine mühendislik yapmaya teşebbüs etmek;
  5. materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer tescilli notları kaldırmak; veya
  6. materyalleri başka bir kişiye transfer etmek veya materyalleri başka bir sunucuda “yansıtmak”.
  7. Bu lisans, bu kısıtlamalardan herhangi birini ihlal ederseniz otomatik olarak sona erer ve Eczaneilackurye tarafından herhangi bir zamanda feshedilebilir. Bu materyalleri görüntülemenizin sona ermesi veya bu lisansın sona ermesi üzerine, elektronik veya basılı formatta sahip olduğunuz indirilmiş materyalleri imha etmeniz gerekir.


3. Geç Teslimat Politikası

Teslimat zamanlaması konusunda zaman çizelgelerimiz garanti edilmez. Belirtilen tüm zaman dilimleri tahminidir ve iletişimlerimiz sırasında vaat edilen, ima edilen veya çıkarılan herhangi bir zaman çizelgesine bağlı kalmamız garanti edilemez. Sunulan herhangi bir teslimat hizmetini kullanarak, hiçbir teslimat süresinin garanti edilmeyeceğini anlarsınız. Eczaneilackurye , geç ve eksik teslimatlardan kaynaklanan sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Temsilcilerimiz, sürücülerimiz, yüklenicilerimiz veya çalışanlarımız tarafından yapılan açıklamalar kulaktan dolma olarak kabul edilecektir.

4. Sorumluluk Reddi

  1. Eczaneilackurye web sitesindeki materyaller ‘olduğu gibi’ sağlanmaktadır.Eczaneilackurye , açık veya zımni hiçbir garanti vermez ve işbu belgeyle, zımni garantiler veya ticaret kabiliyeti koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyetin ihlal edilmemesi veya diğer hak ihlalleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer tüm garantileri reddeder ve reddeder. .
  2. Ayrıca, Eczaneilackurye web sitesindeki veya bu tür materyallerle veya bu siteyle bağlantılı herhangi bir sitedeki materyallerin kullanımının doğruluğu, olası sonuçları veya güvenilirliği ile ilgili herhangi bir garanti veya beyanda bulunmaz.

5. Sınırlamalar

Eczaneilackurye veya tedarikçileri, Eczaneilackurye ‘daki materyallerin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan herhangi bir zarardan (veri veya kar kaybından veya iş kesintisinden kaynaklanan hasarlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) hiçbir durumda sorumlu tutulamaz. web sitesi, Eczaneilackurye veya Eczaneilackurye yetkili temsilcisine bu tür bir hasarın olasılığı sözlü veya yazılı olarak bildirilmiş olsa bile. Bazı yargı bölgeleri, zımni garantiler üzerindeki sınırlamalara veya dolaylı veya arızi hasarlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermediğinden, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

6. Malzemelerin doğruluğu

Eczaneilackurye web sitesinde görünen materyaller teknik, tipografik veya fotoğrafik hatalar içerebilir. Eczaneilackurye , web sitesindeki materyallerin hiçbirinin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmez. Eczaneilackurye , web sitesinde yer alan materyallerde herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabilir. Ancak Eczaneilackurye materyalleri güncelleme taahhüdünde bulunmamaktadır.

7. Bağlantılar

Eczaneilackurye , web sitesiyle bağlantılı sitelerin tümünü incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin Eczaneilackurye tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu tür bağlantılı web sitelerinin kullanımı kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

8. Değişiklikler

Eczaneilackurye , web sitesi için bu hizmet şartlarını herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın revize edebilir. Bu web sitesini kullanarak, bu hizmet koşullarının o zamanki güncel versiyonuna bağlı kalmayı kabul ediyorsunuz.

9. Geçerli Kanun

Bu hüküm ve koşullar Kaliforniya yasalarına tabidir ve bu yasalara göre yorumlanır ve geri alınamaz bir şekilde o Eyaletteki veya yerdeki mahkemelerin münhasır yargı yetkisine tabi olursunuz.

Yorum yapın

Eczane Kurye

Eczane kurye web sitemiz de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Eczane de bulunan ürünleri hiç bir web adresinden almayınız. Hiçbir ilacı doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

+90 505 977 99 99

eczaneilackurye@gmail.com

Eczane Kurye Sahaları

Bahçelievler Eczane Kurye
Bakırköy Eczane Kurye
Beşiktaş Eczane Kurye
Maltepe Eczane Kurye
Bağcılar Eczane Kurye

Online Eczane Kurye Siparişi

Beylikdüzü Eczane Kurye
Beykoz Eczane Kurye
Bayrampaşa Eczane Kurye
Başakşehir Eczane Kurye
Bakırköy Eczane Kurye

Avcılar Eczane Kurye

*İstanbul içi ihtiyaçlarınız için size en yakın eczaneden veya sizin istediğiniz eczaneden reçeteye tabi olmayan ürünler için getirme hizmeti sunuyoruz.